Šiandien dauguma tėvelių jaudinasi dėl to, ar jie tinkamai ugdo savo vaikus.
Nėra abejonės, kad tėvai susiduria su sunkumais ir nerimauja dėl to, ar daro savo vaikams TEIGIAMĄ įtaką.
Norime Jus nuraminti, kad „IDEALIŲ“ tėvų nėra.
O tam kad išsklaidytumėme Jūsų abejones, Jums siūlome ne tik ugdomąsias veiklas bet ir galimybę įsigyti visas Jums reikalingas priemones, žaislus, medžiagas, kurios labiausiai tenkintų vaiko pažinimo poreikius.

„Ugdykime kartu“  idėjų autorės ir įmonės įkūrėjos dvi jaunos mamos auginančios ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus. Įgijusios sveikatos edukologijos, ugdymo mokslų bakalauro laipsnius, pedagoginį psichologijos magistro laipsnį. Šiuo metu dirbančios neformalaus švietimo srityje su vaikais, vedančios mokymus tėvams, pedagogams ir kitiems specialistams, dirbantiems su vaikais.

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas, pasiūlyti tėveliams, globėjams, pedagogams ir visiems kitiems specialistams, dirbantiems su vaikais, tokias ugdymo priemones, kurios :

  1. Skatintų vaiko asmenybės skleidimąsi – naują patirtį vaikas įgyja bendraudamas, bendradarbiaudamas kartu su suaugusiuoju, t.y. jo padedamas.
  2. Skatintų vaiką reikšti vis įvairesnes emocijas bei jausmus ir atsakytų į kito jausmų išraišką;
  3. Didintų vaiko pasitikėjimą savo galimybėmis ir savimi. Padėtų įgyti daugiau savarankiškumo. Ugdytų drąsą eksperimentuoti.

Labai svarbu, kad suaugusysis intuityviai nujaustų, ką vaikas geba pats, ir tuomet paskatintų jo savarankiškumą, kita vertus, svarbu nuolat pasiūlyti vaikui veiklos, kuri tuo metu jam dar sudėtinga, kad būtų progų tobulinti gebėjimus. Labai dažnai iš tėvelių girdime, kad jiems trūksta idėjų ir išradingumo,  kaip parinkti tinkamas priemones, ugdančias vaiko pažinimo, meninius, komunikavimo, emocinius bei fizinius poreikius. Visos mūsų siūlomos priemonės yra išbandytos praktiškai įvairiose veiklose su skirtingo amžiaus vaikais. Ateityje stengsimės pasiūlyti ugdymo priemones pagal vaiko raidos etapus, kas dar labiau palengvins Jūsų apsisprendimą dėl prekių įsigijimo. Mūsų siūlomas priemones galėsite lengvai surasti pagal vaiko ugdymo kompetencijos sritis.

Pažadame, kad tobulėsime kartu su Jumis, parinkdami Jums ne tik saugias ir patikimas ugdymo veiklas ir priemones, bet ieškosime naujų veiklų, kurios labiau atlieptų šiuolaikinių vaikų poreikius, sužadintų vaikučių smalsumą (net ir nemotyvuotų vaikų) bei skatintų jų norą geriau pažinti jį supančią aplinką.

Atminkite, MAŽI DALYKAI, REIŠKIA IŠTIES DAUG”.

Su meile, ugdykime kartu komanda