Internetinėje parduotuvėje www.ugdykime-kartu.lt užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į OMNIVA terminalus, Jūsų miesto Lietuvos pašto skyrių arba jas galite atsiimti Mažeikiuose, suderinę susitikimą telefonu: 862610639

Kiekvienos prekės preliminarus pristatymo laikotarpis yra 2 – 4 darbo dienos, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (arba pasirinktas apmokėjimas grynaisiais pinigais atsiimant prekes Mažeikiuose). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu (telefonu), taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su www.ugdykime-kartu.lt vadybininke telefonu: 8 626 10 639 (I-V 9.00 – 18.00 val.) arba el. paštu: ugdykimek@gmail.com

Prekių pristatymas į OMNIVA terminalus:

Prekių atsiėmimo sąlygos:

Prekės pristatomos į siuntų savitarnos Omniva terminalus – Visą parą veikiantys terminalai yra įrengti 41-me Lietuvos mieste, iš viso veikia 67 terminalai.. Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje – terminalai yra pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų, ir kitų judrių vietų. Siuntų atsiėmimas, naudojantis Omniva terminalais, yra itin greitas ir patogus. Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą. Svarbu! Siuntą atsiimsite terminalo ekrane paeiliui suvedę  PIN kodą, kurie nurodyti pranešime apie į terminalą gautą siuntą. Šis būdas negalimas, jei norite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu arba Jūsų siunta viršija maksimalius OMNIVA spintelės išmatavimus: 38x39x64cm.

Pristatymo terminas ir laikas siunčiant į OMNIVA terminalą:

Pristatymo terminas: 1 – 3 darbo dienos nuo užsakymo patvirtinimo telefonu ar elektroniniu paštu.

Siuntos atsiėmimas 24 val. per parą – savo prekes atsiimsite Jums patogiausiu paros metu. Omniva siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų. Sekmadieniais ir šventinėmis dienomis siuntų nepristatome. Dėmesio! Prekės siuntų terminale saugomos 7d., vėliau grąžinamos į e-parduotuvę.

Nemokamas prekių atsiėmimas Mažeikiuose:

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės ugdykime-kartu.lt. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo. Norint atsiimti prekes Mažeikiuose skambinkite 86 26 10 639.

mesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).