Garantiniai įsipareigojimai:

Ugdykime-kartu.lt   įsigytų prekių gražinimo taisyklės

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su ugdykime-kartu.lt internetine parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį, grąžinimo priežastį ir kontaktinę informaciją) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjo buvo gauta, taip pat ji nebuvo naudojama. Būtina pateikti prekės įsigyjimo dokumentą.

PASTABA. Grąžinimo atveju pristatymo ir grąžinimo išlaidų negrąžiname.

Jei ne dėl Pirkėjo kaltės prekė buvo gauta neveikianti – pirkėjas turi pranešti apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę, gedimą ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos. Tokiu atveju, mes įsipareigojame pakeisti neveikiančią prekę veikiančia ir padengti pristatymo išlaidas. Jei patikrinus prekę paaiškėtų, kad ji buvo mechaniškai sugadinta Pirkėjo, prekės ir pristatymo išlaidos nebus grąžinamos.